¨¨ÖDEV PAYLAŞIM¨¨
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LİSE-LİSANS-AÇIK ÖĞRETİM-YÜKSEK LİSANS ÖĞERNCİLERİNİN DÖKÜMAN PAYLAŞIM ADRESİ

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

İş İmkanlı Uygulamalı Sigortacılık Eğitim Programları

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

ssrglnss

İş İmkanlı Uygulamalı Sigortacılık Eğitim Programları
İş İmkanlı Uygulamalı Sigortacılık Eğitim Programları K3_sigorta_091bd8

Üniversite :İstanbul Bilgi Üniversitesi

Yer :İstanbul Bilgi Üniversitesi Dolapdere Kampüsü

Başlangıç :18/01/2010 Pzt 19:00

Bitiş :27/02/2010 Cmt 13:00

İstanbul Bilgi Üniversitesi'nden kariyeriniz için inanılmaz bir fırsat! İş İmkanlı Uygulamalı Sigortacılık Eğitim Programları 18 Ocak'ta başlıyor!

Sizin İçin Şimdi Tam Zamanı!

18 Ocak 2010

1. Uygulamalı Sigortacılık Bireysel Pazarlama Sertifika Programı
2. Uygulamalı Acente İşletmeciliği Sertifika Programı
3. Bireysel Emeklilik Sistemi Sertifika Programı

Günümüzde gelişen sigorta sektörünün en önemli aktörleri sigorta satıcılığı konusunda uzmanlaşmış kişilerden oluşmaktadır ve bu oluşum devam edecektir. Bu bakımdan sigorta sektörü, yabancı sermayenin de kazandırdığı ivme sayesinde, kariyer planlaması yapan/yapacak kişiler için dikkatle değerlendirmesi gereken bir konum kazanmıştır.

Bugün; Sigortacılık sektöründe 56 şirket, 14.400 acente,71 broker firması bulunmaktadır.
Sigorta ve Emeklilik şirketlerinde toplam personel sayısı 15.552 olup bu sayıda dikkate alındığında dağıtım kanallarıyla beraber sektör 50.000 kişiye istihdam sağlamaktadır.

Yarın; Sektöre yabancı sermayenin de ilgi göstermesi ve yatırımlarını bu alana kaydırmaları göz önüne alındığında istihdam olanaklarının 2010 yılı içerisinde ve sonrasında özellikle
satış-pazarlama alanında artış göstermesi beklenmektedir.

Sonuç olarak; Eğitimine sigorta pazarlama konusunda yatırım yapan kişiler kendileri için ciddi anlamda istihdam olanağı sağlanacak sigorta sektöründe kariyer planlaması yapabileceklerdir.

Uygulamalı Sigortacılık Eğitim Programları Katılımcılara Neler Sağlıyor?

63 saatlik modüler ve uygulamalı eğitimden, 9 saatlik Liderlik ve Kişisel Gelişim eğitimlerinden oluşan programlardan başarı sertifikası almaya hak kazananların tamamı, sektörde hızla büyüyen dünyanın en büyük hayat sigortası ve bireysel emeklilik gruplarından Hollanda kökenli AEGON N.V.’nin Türkiye’deki şirketi AEGON EMEKLİLİK VE HAYAT A.Ş.’de iş imkanına sahip olacaklardır.

AEGON Grubu, “güven, saygı, kalite şeffaflık” özdeğerlerine bağlı olarak Amerika, Avrupa ve Asya’da faaliyet gösteren şirketleri ile 20’den fazla pazarda 32 binden fazla çalışanı ve 40 milyonu aşkın müşterisinin finansal ihtiyaçlarına en uygun finansal çözümleri sunmaktadır.

Programlarımız hakkında detaylı bilgi için; /www.bilgi-egitim.com/_progel_full.asp?id=47 adresinden ya da 444 0 428 numaralı telefondan bilgi alınabilir.

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]